Karate je jako horká voda,která chladne, když ji stále neohříváš. Funakoshi

Galerie závody

A zde nějaké fotky ze závodů.
Nějaké to foto ze závodů :)
Na těchto závodech startovali za náš oddíl :

František Fara, který získal v kategorii kumite do 75kg 3 místo ze 7 a Lenka Poorová, která také získala bronzovou medaily v kumite do 65kg.

Moc gratulujeme za krásné výsledky a přejeme hodně úspěchů do budoucna !!

Těchto závodů se zůčastnili 4 závodníci z našeho oddílu, z čehoš Lucka Večeřová obsadila 2.místo Kata, Tomáš Valena a Láďa Oračko po 4.místech v kumite.

Startovalo kolem 70 závodníků, z nichž se nám podařilo vybojovat pěkné 3. místo kata ml.žáků, o to se postaral Mašek Filip s 6 závodníky . Hezké 5.místo vybojoval Ladislav Oračko s 13 závodníky v kategorii.
Těchto závodů se také zúčastnil i František Fara II.Dan, který startoval v kategorii mužů kumite, kde vybojoval 1.místo ze 6 soupeřů a Lenka Poorová I.Dan, také 1. místo !!!!!
 Na těchto závodech konané každoročně se sešlo opět kolem 90 závodníků. Naše výprava čítala 6 závodníků. Zde už jsme bodovali, máme obsazené jedno 1 místo a jedno 3 místo.

A pár fotek na konec...

Tak jsou za námi další závody mimo náš kraj. Účast z našeho oddílu nebyla moc velká ale aspoň 4 závodníci se zúčastnili. Z přibližně 90 závodníků jsme bohužel nevybojovali žádnou medaili, ale dosáhly jsme bramborových medailí v ml. žácích o které se postaraly Filip a Láďa...mohlo to být lepší :D

A zde pár fotek....
1

Ohodnoťte náš nový vzhled stránek jako ve škole

1 (22 | 71%)
2 (2 | 7%)
3 (5 | 16%)
4 ( | 0%)
5 (2 | 6%)
Karate není první pohyb.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one