Karate je jako horká voda,která chladne, když ji stále neohříváš. Funakoshi

Galerie semináře

Seminář zaměřený na základy karate, kumite a katy Heian Shodan byl velmi dobře připravený a vedený. Přítomní cvičenci se dozvěděli mnoho nového.

Tohoto semináře se zúčastnili : Mašek Filip, Oračlo Ladislav, Večeřová Lucie

Pod vedením lektora a garanta stylu Shotokan, pana Karla Kesla 7.Dan, jsme se dozvěděli mnoho nového z hlediska rozhodování, průběhu tréninků a celkové informace o vedení svazu karate.

Jinolice 2.7. - 10.7.2010

Tradiční seminář pořádaný klubem Ml. Boleslav pod vedením Karla Jedličky 4.Dan, Petra Shiffmannová 3.Dan, Zlatka Mistollerová 2.Dan a Tomáše Shiffmana 1.Dan

Během těchto pár dní se prostřídalo několik mistrů z různých bojových umění např. mistr Hotovec (kendo), Kubát (aikido), Braňo (goju-ryu) a spoustu dalších.

Bylo zde spousta oddílů z celé české republiky.Zúčastnilo se semináře přibližně 70 cvičenců. Trénovalo se tvrdě a poctivě a proto všichni účastníci závěrečných zkoušek na Kyu uspěli.

Mašek Filip si tak odnesl domů 4.Kyu !!

Nezbývá nic jiného, než se těšit na další rok.

Dne 27.5.2010 se uskutečnil v našem Dojo trénink pod vedením Senseie Yagi Akihito Renshi 6.Dan (president International Meibukan Goju-Ryu Karate-Do asocation)

Proběhl trénink, který vedl Sensei Yagi. Zúčastnili se ho jak žáci Senseie Šimka, tak i zástupce Shotokanu. Trénink byl velice zajímaví, dověděli jsme se spoustu nového a více se přiblížili stylu tréninků přímo z Okinawy.

Měl jsem i možnost se senseiem povečeřet a povídat si s ním, byl velice milý, přátelský a otevřený všem otázkám.

 

1.5. jsme se zúčastnili 5.ročníku semináře Shotokan Karate-Do International Federation SKKIF, pod vedením instruktorů :

Colin Needham 5.Dan, Kevin Leigh 5.Dan, Ivor Garner 5.Dan

Mistři byli velice přátelští a plný humoru. Pod jejich vedením jsme absolvovali 3 fáze tréninku, ve kterých jsme probrali jak řízené kumite, tak i kata Nijushiho a její plnou bunkai. Také jsme se naučili spoustu nového ohledně etikety karate a filozofii karate.

Tohoto semináře se zúčastnilo cca 50 účastníků složený z více než poloviny držitelů černých pásů, ale také žákovských stupňů.

Z našeho oddílu se zůčastil Miroslav Pitra, František Fara, Mašek Filip

Foto bude aktualizováno na našich stránkách a nebo se můžete obrátit na stránku www.nagai-michi.org na této stránce bude i sestříhané video a fota ze semináře.

 Od 1.7. do 7.7.09 jsem měl opět tu možnost zúčastnit se semináře v Jinolicích pod vedením Karla Jedličky 4.Dan, Petry Shiffmannové 3.Dan, Zlaty Mistolerové 2.Dan, Luďka Šímy 4.Dan, Vladimíra Hotovce (KENDO), Václava Kubáta (aikido) 4.Dan a jiných mistrů....

 Tento seminář je neobyčejným zážitkem, jak pro začátečníky, tak i pro mistry jakého koliv stylu.

 Sejde se tu mnoho lidí,  zapaléných do bojových sportů všech věkových kategorií.

 Najde se tu spousta lidí, kteří hledají cestu BUDO a většina z nich se jí snaží nalést mezi svými, právě na tomto semináři.

 

 Sice mám pár fotek, ale neměl jsem moc času něco fotit. Snad se mi podaří sehnat nějaké hezké fotky od jiných zúčastněných a hned je sem dám.

Letní 7 denní seminář pod širým nebem konaný v Jinolicích u Jičína

Na tomto semináři jsem byl poprvé a doufám, že ne naposledy. Byla tam vynikající parta lidí z Čech, Slovenska, Norska a Rakouska. Největším očekáváním byl příjezd Shihana Takeji Ogawa 9.Dan, z Rakouska. Pod vedením mistra Ogawi jsme mohli trénovat 2 dny, z kterých jsme si odnesli spousty nového, jak ze Shotokanu, tak i z Goju ryu. Mistr Takeji Ogawa je mistrem jak Goju ryu, tak i Shotokanu.

 

Měli jsme možnost si zacvičit pod vedením mezinárodního instruktora karate Janem Steklým 3.Dan

Ohodnoťte náš nový vzhled stránek jako ve škole

1 (22 | 71%)
2 (2 | 7%)
3 (5 | 16%)
4 ( | 0%)
5 (2 | 6%)
Karate není první pohyb.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one